#
image
bydgoszcz kantor

Kantor Money

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która rozpoczęła działalność w 2006 roku. Przez te wszystkie lata nauczyliśmy się profesjonalnie podchodzić do każdej transakcji i indywidualnie podchodzić do każdego Klienta.
Nasz doświadczony i niezmienny wieloletni personel jest gwarancją bezpiecznej oraz miłej obsługi.

Nasze ceny są odzwierciedleniem najbardziej aktualnej sytuacji na rynkach walutowych. Oferujemy najlepsze kursy walut, a dodatkową korzyścią dla Klienta jest możliwość negocjacji warunków finansowych. Transakcje są przeprowadzane przez wysoko wykwalifikowany personel z wieloletnią praktyką, który na bieżąco uczestniczy w szkoleniach i kursach. Dbamy o miłą i dyskretną atmosferę. Zapewniamy Państwu komfortowe warunki w naszych placówkach.

Znajdujemy się w samym sercu Bydgoszczy. W pobliżu zlokalizowanych jest wiele instytucji finansowych jak i centrów handlowych. Doskonała lokalizacja kantoru pozwala wszystkim na łatwy dojazd zarówno samochodem jak i środkami komunikacji miejskiej. Zmotoryzowani mogą zatrzymać się na parkingu na dworcu PKS. Dla naszych klientów pierwsze 15 minut gratis.

Profesjonalna obsługa

Bezpieczeństwo i dyskrecja

Możliwość negocjacji cen

Zapraszamy bardzo serdecznie, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Dołożymy wszelkich starań, aby spełnic Państwa oczekiwania. Dla nas Klient jest najważniejszy!